Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Regulamin).
Zgoda
close btn

ŚLUBY

Każdą oprawę dokładnie planujemy

Zadbamy zarówno o wystrój wnętrza, pleneru, kościoła, jak i elementów biżuteryjnych, prezentów oraz wielu innych dodatków.

Każdą oprawę dokładnie planujemy oraz projektujemy mając na uwadze Twoje potrzeby i oczekiwania Chcesz poznać naszą Ofertę Weselną?

Wypełnij FORMULARZ, a my przygotujemy Ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb. Nasz Wedding Manager chętnie odpowie na Wasze pytania i wskaże najkorzystniejsze rozwiązania.

Każda Oferta przygotowana jest indywidualnie.

Po wypełnieniu Formularza, na podstawie przesłanych informacji przygotujemy Ofertę Weselną. Następnie wspólnie ją omawiamy, dopasowujemy do potrzeb.

Dopracujemy każdy szczegół

tak aby w 100% spełniła oczekiwania i mieściła się w zaplanowanym budżecie.

Po wspólnym dopracowaniu Oferty i akceptacji obu stron podpisujemy Umowę na wykonanie dekoracji kwiatowych. Wpłata zadatku wymienionego w Umowie rezerwuje termin.

Dzięki niemu macie pewność, że florystyka i dekoracje macie już zorganizowane, a my cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie pod nr tel. 508420288 Jesteśmy przekonani, że oprawa kwiatowa jest nieodzownym elementem niemalże każdej uroczystości.

ODWIEDŹ NAS:
FLOS GARDEN Pracownia Florystyczna na miarę Twoich potrzeb 

Wedding.pl Poleca

www.weselezklasa.pl

FOLLOW US ON

instagram icon